Producenci

Gaz pieprzowy SABRE RED POLICE MAGNUM 130 ml

GAZY PIEPRZOWE
79
PLN
Gaz pieprzowy SABRE RED POLICE MAGNUM 130 ml
Gaz pieprzowy SABRE RED POLICE MAGNUM 130 ml
in_stock
Dostępność:
Mała ilość
Wysyłka w:
24 godziny
Cena: 79,00 zł
Cena netto: 64,23 zł
Cena w innych sklepach: 59,00 zł
szt. Zyskujesz 0 pkt [?]
Ocena:
(Ilość ocen: 1)
Kod produktu:

9001

Producent:
SABRE Red

Gaz pieprzowy Magnum


Gaz Magnum 120 bardzo wydajny miotacz gazu idealny do ochrony osobistej. Najczęściej wybierany przez różnego rodzaju służby mundurowe. Ta wersja gazu zawiera w sobie 60 gram gazu. Gaz wyrzucany jest w formie stożka, dzięki czemu obszar jego działania jest bardzo duży. Przy jego stosowaniu należy jednak brać pod uwagę siłę i kierunek wiatru by nie narazić się na działanie tzw. chmury zwrotnej.

 

Spust gazu posiada również zabezpieczenie, które zapobiega przypadkowemu użyciu i samoczynnemu opróżnieniu się pojemnika z gazem.


Cechy:

  • Stężenie: 1,33% MC, 10% OC
  • Moc: 2.000.000 SHU
  • Pojemność: 130 ml
  • Zasięg do 3,5 metra
  • Strzałów: 35
  • Rodzaj dyszy: stożek 

 

JAK DZIAŁA SABRE RED?: Sabre red unieszkodliwia napastnika na okres jednej godziny. Efekty są natychmiastowe-ostre uczucie pieczenia oczu, z obfitym łzawieniem, kaszel i trudności w oddychaniu. Mimowolne zamykanie oczu, wydzielina z nosa, pieczenie skóry. 

 

KIEDY UŻYĆ SABRE RED?: Aby być zawsze przygotowanym zabieraj sabre red gdziekolwiek idziesz. Zaleca się trzymanie sabre red w ręce podczas samotnych spacerów, wchodze4nie do budynków, korytarzy, wind, na parking, itp.

 

PO SPRYSKANIU NAPASTNIKA, UCIEKAJ NATYCHMIAST I WEZWIJ POLICJE. NIE PRÓBUJ UJĄĆ NAPASTNIKA. 

 

 

JAK UŻYWAĆ SABRE RED? Obróć urządzenie uruchamiające. Wyceluj urządzenie w oczy, nos i usta napastnika i naciśnij przycisk. Jeżeli używasz urządzenia na wietrze, zakryj twarz. Aby zatrzymać strumień, zwolnij przycisk. Sprawdzaj co jakiś czas działanie urządzenia. Właściciel jest zobowiązany chronić urządzenie przed przypadkowym uruchomieniem. 

 

 

 

Składniki aktywne: Oleoresin Capsicum (czerwony pieprz). Unikaj kontaktu ze skórą i oczami. Zdejmij skażone  ubranie NATYCHMIAST. W przypadku kontaktu ze skórą i oczami PŁUKAĆ przez 10-15 min mydłem i zimną wodą, powtarzać w razie potrzeby. Nie trzeć, nie używać olejków, kremów czy balsamów.

 

 

 

W przypadku kontaktu z okiem: w sytuacji posiadanie szkieł kontaktowych, delikatnie je usunąć, przemywać oczy zimną wodą przez 15 min i poddać się natychmiastowej obserwacji medycznej. Dokładnie wyczyścić, lub wymienić szkła kontaktowe.

 

 

 

UWAGA: Urządzenie pod ciśnieniem. Nie przebijać ani nie wrzucać w ogień opakowania, Nie wystawiać na działanie słońca, ani nie przechowywać w temp. powyżej 50C. Każde opakowanie zawiera datę ważności.

 

 

 

TRZYMAĆ POZA ZASIĘGIEM DZIECI. OSTRZEŻENIE: TYLKO DO SAMOOBRONY. Użycie tej substancji lub urządzenia dla jakiegokolwiek innego celu niż samoobrona jest przestępstwem wobec prawa. Nielegalne użycie tego środka jest karalne poprzez więzienie, karę pieniężną bądź łącznie. Zakaz nabywania bądź posiadania przez nieletnich, przestępców, uzależnionych od narkotyków, bądź wszędzie tam gdzie prawo tego zabrania. Zawartość niebezpieczna, używać ostrożnie.

 

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl